Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Półkolonie już w sprzedaży!

22.05.2023 13:56

Zapraszamy na Akademie Sportowo - Naukową

 

Wraz ze Stargardzim Centrum Nauki Filary zapraszamy Was na pięciodniową wakacyjną przygodę, jakiej w Stargardzie jeszcze nie było. Przygotowaliśmy dla Was program pełen sportowych emocji, zdobywania wiedzy i doskonałej zabawy. Będziecie mieli okazję poznać nowych przyjaciół i doskonale spędzić czas!

 

W pierwsze dwa dni zanurzymy się w basenie. Będziecie mieli okazję pod okiem doświadczonych instruktorów doskonalić swoje umiejętności pływackie. Skorzystacie z atrakcji parku wodnego AquaStar, gdzie czekają na Was zjeżdżalnie, ekscytujące zabawy i gry.

 

Trzeci i czwarty dzień będą skoncentrowane na poznawaniu świata. Odwiedzimy FILARY, gdzie przeprowadzicie niesamowite eksperymenty i odkryjecie, jak fascynująca może być nauka w praktyce. W trakcie zajęć poznacie inspirujące historyczne odkrycia i dowiecie się, jak wpłynęły na nowoczesne technologie i wynalazki.

 

W piątym dniu natomiast czeka na Was sportowy bal! Weźmiemy udział w sportowych zawodach na hali koszykarskiej Spójni, a potem będziemy świętować - zatańczymy przy muzyce i wspólnie podsumujemy pięciodniową przygodę na Akademii Sportowo-Naukowej.

 

Czy nie brzmi to wspaniale? Zestawienie zdrowej rywalizacji, nauki i zabawy w klimacie amerykańskiego college'u to doskonały plan dla każdego dziecka, które szuka ekscytujących wakacyjnych wrażeń!

 

 

Po raz pierwszy w historii Stargardu Edukatorzy Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY oraz AquaStar OSIR opracowali wspólnie program zajęć dla dzieci od 7 do 12 roku życia. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00.

 

W cenie zawarty jest ciepły posiłek.

 

TURNUSY:

I - 26 - 30 czerwca

II - 3 - 7 lipca

III - 10 - 14 lipca

IV - 17 - 21 lipca

V - 24- 28 lipca

 

REZERWACJE:

608 302 628

 

CENA:

699zł za dziecko