Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nowości w strefie saun od lutego!

29.01.2022 10:40

Wprowadzamy kilka zmian i nowości w zakresie funkcjonowania naszej strefy saun.

 

Wracamy do rytuałów. SEANSE SAUNOWE odbędą się w dwie soboty lutego – 5 i 26. Poprowadzą je niezmiennie nasi saunamistrzowie, Jola i Krzysztof. W planach po dwie ceremonie w biosaunie i peeling w łaźni parowej. Cena jednego rytuało 15 zł (opłata doliczana do ceny karnetu lub jednorazowego biletu do strefy saun).

 

Dla bardziej spragnionych mamy inną propozycję: WALENTYNKOWY WIECZÓR SAUNOWY, który planujemy 12 lutego. Chcemy, abyście walentynkowy weekend spędzili w fajnej, przyjaznej atmosferze, pełnej gorąca... Szczegółowe informacje już niebawem.

 

Ponadto na stałe wprowadzamy godziny dedykowane w strefie saun tylko kobietom i tylko mężczyznom. Wtorki od 16.00 do 18.00 rezerwujemy tylko dla Pań, a czwartki (te same godziny) – tylko dla Panów.

 

I ostatnia nowość to RODZINNE SAUNOWANIE. Począwszy od 6 lutego zapraszamy rodziców z dziećmi na wspólne korzystanie z naszej strefy. W tym celu nasze sauny uruchamiać będziemy w każdą niedzielę już od 12.00. Dla rodzin zaplanowaliśmy aż cztery pełne godziny!