Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

A może Triathlon?

11.12.2021 11:17

Tym razem wychodzimy do Was z nieco inną, sportową propozycją.

 

Jeśli tu jesteście i to czytacie, to znaczy, że 2. Stargardzki Triathlon Mikołajkowy to impreza dla Was! Zwłaszcza, że na prośby uczestników i biorąc pod uwagę warunki pogodowe, zmieniliśmy formułę imprezy na bardziej „wirtualną”!


Wydarzenie zaczyna się jutro i kończy za tydzień – w obu przypadkach morsowaniem nad jeziorem Miedwie (przy amfiteatrze w Morzyczynie). Jutro kąpiel o 14.00, a 19 grudnia – o 16.00, przy pełni księżyca. Nawet miłośnicy sauny znajdą coś dla siebie – przy wejściu do wody będzie rozstawiona mobilna sauna, która jednorazowo pomieści kilkanaście osób!


Przez cały tydzień dodatkowo zaliczacie bieganie i rower. Dystans, czas, miejsce? Nie ma znaczenia! Ważne, aby zarejestrować aktywność za pomocą aplikacji lub po prostu udokumentować „selfiakiem”. Możecie oczywiście realizować to w ramach treningów w AquaStar, np. na bieżni lub na zajęciach rowerowych z Piotrem lub Krzysztofem. A jeśli i morsowanie to dla Was szczyt możliwości, możecie zamiennie zrobić trening na basenie!


Swoje potwierdzenia dokumentujecie na jeden z trzech wybranych sposobów:
- wysyłając screeny/zdjęcia na adres: s.stanczyk@osir.stargard.pl 
- wysyłając w wiadomościach prywatnych na www.facebook.com/AquaStarOSiR lub www.facebook.com/OSiR.Stargard1 
- dodając jako post na wydarzeniu na FB - 2. Stargardzki Triathlon Mikołajkowy: https://www.facebook.com/events/4731437763638001 

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się na www.aktywnystargard.pl i opłacić wpisowe (dane do przelewu pojawią się po dokonaniu zgłoszenia).


Wpisowe (w zależności od pakietu):
30 zł – opaska identyfikacyjna, czapka Mikołaja, baton energetyczny, ciepły poczęstunek, ciepłe napoje, pamiątkowy buton z wydarzenia, pamiątkowy medal, kalendarz trójdzielny na rok 2022
10 zł - opaska identyfikacyjna, czapka Mikołaja, ciepły poczęstunek, ciepłe napoje, pamiątkowy buton z wydarzenia.